• Гривна 3 реда с кристали - Shine Snow by Rose Absolute

Луксозна гривна на 3 реда от първокласни кристали - Shine Snow by Rose Absolute.

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Гривна 3 реда с кристали - Shine Snow by Rose Absolute

  • Код на продукта: Shine Snow
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 18.00лв


Тагове: кристална гривна в бяло, бяла кристална гривна, кристална гривна, гривна с кристали, гривна за сватба, кристална гривна за сватба, сватбена гривна с кристали, гривна за бал, гривни за абитуриентки, бижута за абитуриенти

Created by Rosie Concept Web Design 2016 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!