• Корона за детенце- силикон на ластик

Корона за дечица, подходяща за деца от 1 до 6 годинки.

Детска корона на ластик, направена от силикон.

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Корона за детенце- силикон на ластик

  • Код на продукта: силиконена корона за деца от 1 до 6 годинки
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 6.00лв


Тагове: детска коронка, корона за дечица, корона за детски партита, корона за детско парти, детска тиара, тиара за дечица, тиара за детски партита

Created by Rosie Concept Web Design 2017 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!