• Гривна 3 реда с кристали - Lavender Light by Rose Absolute

Чаровна гривна на 3 реда от първокласни кристали - Lavender Light by Rose Absolute.

Напишете мнение

Моля впишете се или се регистрирайте, за да напишете мнение

Гривна 3 реда с кристали - Lavender Light by Rose Absolute

  • Модел: Lavender Light
  • Наличност: В наличност
  • 9.50 лв


Етикети: кристална гривна в розово, розова кристална гривна, кристална гривна, гривна с кристали, гривна за сватба, кристална гривна за сватба, сватбена гривна с кристали, гривна за бал, гривни за абитуриентки, бижута за абитуриенти

Created by Rosie Concept Web Design 2016